Haber

Başkan V. Özkan’dan Mağdur Çiftçiye Destek

Menderes Belediye Başkanı V. Erkan Özkan, şiddetli yağmurdan mağdur olan çiftçilerle toplantıya gelerek destek sözü verdi.

Menderes Belediye Başkanı V. Erkan Özkan, geçtiğimiz hafta sağanak ve dolu nedeniyle işleri zarar gören çiftçilere sahip çıktı. Çileme ve Karakuyu mahallelerindeki çiftçileri ziyaret eden Özkan, mağduriyetlerin giderilmesi için İzmir Büyükşehir Belediyesi ile birlikte çalışacak.

İBB Meclisi’ne sunulacak.

Pamuk, mısır ve buğday eserlerinde meydana gelen hasarlarla ilgili İzmir Büyükşehir Belediyesi yetkilileri tarafından hasar tespit çalışması yapılacak. Tespitin ardından yapılacak yardıma ilişkin İzmir Büyükşehir Belediye Meclisince karara bağlanacak ve mağduriyet giderilecek.

Çiftçimizin yanındayız

Menderes Belediye Başkanı V. Erkan Özkan, zarar gören üreticilerin yanında olduklarını belirterek, “Şiddetli yağmur ve doludan etkilenen Çileme ve Karakuyu mevkilerinde incelemeler yaptık. Zarar gören çiftçilerimizin tespiti için gerekli çalışmalara başladık. İzmir Büyükşehir Belediyemiz ile iş birliği içinde vatandaşlarımızın kayıplarının karşılanması için gerekli desteği sağlayacağız. Tüm gücümüzle çiftçilerimizin yanında olmaya devam edeceğiz” dedi.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu